Hradecký místostarosta Komínek na paškále

01.04.2016

V únorovém vydání jsme informovali o neutěšeném stavu komplexu dříve zvaném Centrum na hradeckém...

[přečtěte si celý článek]


Paní J. líčí následky nevinného seznámení. Mlsný senior prý po ní bez uzardění vyjel!

01.04.2016

Důchodkyně paní J. z Jindřichova Hradce je vdova. Manžel ji opustil na podzim roku 2014, byli spolu...

[přečtěte si celý článek]


Vlasta Žehrová exkluzivně pro Žurnál

01.04.2016

Ve dvou úspěšných televizních seriálech si zahrála pěkně ostré potvory, ale jí prý takové role...

[přečtěte si celý článek]


...další články

Krásné články

Bazén: Kontrola z krajské hygieny kápla na chybnou koncentraci chloru!

06.05.2011

V areálu plaveckého bazénu v J. Hradci je sedm provozních okruhů rekreační vody, samostatně provozovaných a upravovaných. Od 1. ledna 2011 do 25. března 2011 bylo do informačního systému pitných a rekreačních vod vloženo 232 výsledků analýz vzorků vody, z toho 14 získaných v rámci státního zdravotního dozoru krajské hygienické stanice (KHS), zbytek byl dodán provozovatelem plaveckého bazénu. U 13 vzorků KHS a u 51 vzorků provozovatele byly zjištěny odchylky od požadavků vyhlášky, stanovící hygienické požadavky na koupaliště. Většina odchylek byla malá, v několika případech však byly odchylky větší.

[přečtěte si celý článek]

Heidi Janků exkluzivně pro ŽURNÁL

06.05.2011

„Nemám ráda lidi, kteří mě poplácají po zádech a za rohem mě zdrbou,“ svěřuje se v rozhovoru sympatická Heidi Janků (49), která byla nespornou ozdobou letošního reprezentačního plesu hradecké likérky Fruko-Schulz. Temperamentní zpěvačka tu vybalila své časem prověřené hity a návštěvníky akce doslova smykem přivlekla na taneční parket, kde je uvedla do varu stejně jako v době své největší slávy.

[přečtěte si celý článek]

Kulka pro juniora

06.05.2011

V blíže neurčené době od 7. do 8. března došlo k doručení zlověstné zásilky.

[přečtěte si celý článek]

Čelovka na diskotéce. Zuby v trapu

06.05.2011

Časně ráno 6. února došlo k tvrdému incidentu na diskotéce v Lomnici nad Lužnicí. Devatenáctiletý agresor tu fyzicky napadl druhého návštěvníka podniku

[přečtěte si celý článek]

Hradecká noční můra F. Ch. rozflákala dveře dvou paneláků

06.05.2011

V nočních hodinách 1. března byli hradečtí strážníci povoláni na sídliště Vajgar, kde kdosi rozflákal skleněnou výplň vchodových dveří jednoho z panelových domů. Na místě strážníci zjistili, že destrukci má na svědomí jejich noční můra F. Ch., nechvalně to proslulý bezdomovec, kterému je záhodno se vyhnout.

[přečtěte si celý článek]

Onanista skončil v klepetech!

06.05.2011

V pondělí 14. března ráno se v tzv. Slavíkově lesíku nedaleko hradeckého sídliště Vajgar předváděl onanista.

[přečtěte si celý článek]

Případ týraných psů zrakově postiženého Aloise Hudečka nabírá tempo

04.04.2011

Ne každá reportáž vyvolá takovou vichřici jako jedna z těch, jež jsme jako první přinesli v únorovém vydání ŽURNÁLU. Řeč je samozřejmě o šokujícím případu zrakově postiženého Aloise Hudečka a jeho vodicích psů. Taru, první fenu labradorského retrívra, měl Hudeček svou „péčí“ přivést až k doživotní slepotě a lidem se tudíž vůbec nelíbí, že poté dostal psa nového – fenku téže rasy jménem Iris.

[přečtěte si celý článek]

Jekot a arogance na sociálním odboru? Josef Petrů: Úřednice se do mě pustily!

04.04.2011

Jedním ze stovek těch, které případ zrakově postiženého Aloise Hudečka nenechává v klidu, je i Josef Petrů z Nové Včelnice. Informace o tom, jak se prý Hudeček chová ke svým vodicím psům, jež jsme přinesli v minulém vydání, ho dle jeho slov silně zasáhly a přiměly k neprodlenému podepsání petice za to, aby bylo vše řádně vyšetřeno a nepřijatelné nakládání s živým tvorem aby bylo panu Hudečkovi případně jednou provždy zatrženo.

[přečtěte si celý článek]

Pes měl vyražené oko z hlavy a z bulvy mu tekl sklivec, vzpomíná nová majitelka Tary

04.04.2011

Tara, vodicí fenka zrakově postiženého Aloise Hudečka, přešla 8. listopadu 2009, do péče Mgr. Jany Valsové, farářky církve Československé Husitské, a kdyby mohla mluvit, zřejmě by si současnou situaci nemohla vynachválit. Nikdo ji nemlátí, nikdo ji nevláčí po hospodách, nikdo do ní neleje kořalku… Naopak. Někdo ji má konečně rád.

[přečtěte si celý článek]

Alois Hudeček nařčení z týrání psa odmítá. Důkaz nemáte, říká. A veterinář je blbec a vůl!

04.04.2011

Se zrakově postiženým Aloisem Hudečkem se nám podařilo smluvit si schůzku na ráno 22. února. Hned na úvod nám bylo panem Hudečkem důrazně sděleno, že pokud od něj chceme nějaké informace, musíme s ním a jeho vodicí fenkou Iris na výšlap podél Nežárky. Následující rozhovor byl tudíž nahráván nejen v tuhém mrazu, ale doslova za pochodu. To však na něm zdaleka nebylo to nejnepříjemnější.

[přečtěte si celý článek]